Headhuntersteam
Startpagina
Vacatures
Op vakrichting en provincie
Opdrachtgevers
Succesvol matchen
Inschrijven kandidaten
Onbekend maakt onbemind!
Contact Vestigingen
Adres, Telefoon, Route
Verfijn resultaten
Terug naar overzicht
Provincie
Richting
Techniek
Bouwkunde
Civiel
Werktuigbouw
Elektro-techniek
Management
Vaste functies
Interim functies
Finance & Administration
Vaste functies
Interim functies
Inkoop & Sales
Vaste functies
Interim functies
Overige
Assistent Accountant RA
Referentie:
DL/F/09
Salaris:
€ 35.000
Standplaats:
Breda
Bedrijfsprofiel:
Onze opdrachtgever is een allround Accountants- en Belastingadvies kantoor. Het klantenpakket bestaat voornamelijk uit nationale klanten in het midden- en kleinbedrijf. Het kantoor is te omschrijven als sociaal, open en informeel en streeft naar een kwalitatief hoogwaardige dienstverlening voor hun klanten. Vanwege groei zijn zij zoekende naar een nieuwe collega.
Werkzaamheden:
In de functie van Assistent Accountant RA bent u verantwoordelijk met een team voor het verlenen van administratieve werkzaamheden voor diverse klanten.
Tot uw taken en verantwoordelijkheden behoren onder andere:
- zelfstandig samenstellen van jaarrekeningen;
- zelfstandig controleren van jaarrekeningen bij klanten;
- voorbereiden van belastingaangiftes;
- contact met klanten opbouwen en onderhouden;
- zorgdragen voor een juiste dossiervorming.
Functie-eisen
U bent studerend of heeft een afgeronde WO opleiding richting accountancy / Controle; (al studerend aan het Nivra kan ook)
U heeft affiniteit met de accountancy branche en liefst heeft u al ervaring opgedaan binnen een accountantskantoor;
U bent een team-player in hart en nieren, flexibel en u deinst er niet voor terug om verantwoordelijkheden te nemen;
U bent een cijferwonder en daarnaast klantgericht.
Onze opdrachtgever biedt u de mogelijkheid om u verder te ontwikkelen qua opleiding en doorgroeimogelijkheden binnen de organisatie. Onze opdrachtgever investeert veel tijd in de ontwikkeling van haar werknemers. Het motto daarbij geldt dat u nooit klaar bent met leren.
Daarnaast zijn de primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals auto van de zaak en studieregeling prima te noemen.
Online reageren
Klik hier om te reageren
Contact
Headhuntersteam Tilburg
D.Lokken
013-543 23 92
d.lokken@headhuntersteam.nl
» Print
» Stuur door via Email
» Reageren
Links
Home
Contact
Vacatures
Solliciteren
LinkedIn
Facebook
Opdrachtgevers
Bouwbedrijf KOOI
SMST + logo
Winel BV
Alewijnse Drachten
Alle opdrachtgevers »
home
-
inschrijven
-
contact
-
login
Copyright © 2011 by Headhuntersteam.nl -
Disclaimer
Realisatie
Hesp Advies