Ons kantoor in Amsterdam heeft een nieuw uiterlijk!

28 apr. 2021

Ons kantoor in Amsterdam heeft een nieuw uiterlijk!1

Het prachtige pand aan de Herengracht 105-107 is de afgelopen tijd verbouwd en het resultaat mag er wezen! Een prachtige entree en authentieke details, een kantoor om je th2uis te voelen.

Het leuke nieuws?

Er is een plekje vrij voor een Senior consultant werving & selectie & detachering die toe is aan een volgende stap. Geef jij graag sturing aan een team van junior consultants? Haal je daarnaast ook energie uit de perfecte match voor opdrachtgever en kandidaat? Nieuwsgierig? Wij maken graag kennis met je! En wie weet zit jij straks op dit prachtige kantoor.

 

Lees de volledige vacature hier.
p.roorda@headhuntersteam.nl / 050-5268884

 

foto

Jaren heb ik mijn baan in het westen van het land gehad, en met veel pijn in het hart ontslag genomen bij het Volendams Afbouw Bedrijf(VAB). Toen ik de baan van Projectleider Bouw en Verduurzaming bij Wits tegen kwam op internet, kwam ik in contact met Ytsen Bijlsma van Headhuntersteam in Leeuwarden, en mocht op gesprek komen. Ytsen heeft mij op een zeer professionele wijze voorgesteld bij Wits, en heeft er voor gezorgd dat ik dan ook kon starten bij Wits.
Ik kan Ytsen en het team van Headhuntersteam Leeuwarden dan ook aanraden als je opzoek bent naar een mooie baan.

Erwin Muis